Podaruj swoim rodzicom niezapomniane chwile z muzyką – voucher na wypożyczenie instrumentów na Dzień Matki i Dzień Ojca!

Podaruj swoim rodzicom niezapomniane chwile z muzyką – voucher na wypożyczenie instrumentów na Dzień Matki i Dzień Ojca!

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, co sprawić swoim rodzicom na Dzień Matki lub Dzień Ojca, z pewnością szukaliście pomysłów, które będą zarówno oryginalne, jak i niezapomniane.
Mamy dla Was idealny pomysł! Voucher na wypożyczenie instrumentu muzycznego z naszej wypożyczalni instrumentów!

Rodzice często odkładają swoje marzenia na drugi plan, skupiając się na wychowaniu dzieci i karierze zawodowej. W wielu takich osobach drzemią niespełnione marzenia o grze na instrumentach, które czekają tylko na pozytywny impuls, który otworzy drogę aby je spełnić. Możliwe, że twoja mama w młodości grała na skrzypcach lub pianinie, ale z czasem straciła możliwość ćwiczeń. A może twój tata tworzył lokalny zespół odpowiadając za grę na perkusji, niestety musiał porzucić hobby z powodu braku miejsca i czasu?

Nigdy nie jest za późno, aby odkryć pasje na nowo lub od nowa i rozwijać talenty muzyczne niezależnie od wieku!
Nauka gry na instrumencie muzycznym to doskonały sposób na spędzenie czasu, relaks, a także pobudzenie kreatywności. Warto spróbować, zwłaszcza, że muzyka łączy pokolenia i pozwala na wspólne przeżywanie niezwykłych chwil.

Jeśli twój tata grał kiedyś na instrumencie muzycznym, daj mu możliwość, żeby wrócił do tej pasji.

Jeśli twój tata grał kiedyś na instrumencie, to voucher na wypożyczenie instrumentu będzie dla niego doskonałą okazją, aby wrócić do tej pasji! Możesz zainspirować go przykładami osób, które z powodzeniem rozwijają muzyczne umiejętności grając w zespołach będąc już nawet na emeryturze.

Zapewnij swoim rodzicom możliwość rozwoju, pozornie drobny prezent może być furtką do wielkiej przygody!

Rozwijanie muzykalności ma wiele plusów, przeczytasz o nich poniżej.

Nauka gry na instrumencie możliwa jest w każdym wieku.

Nie ma znaczenia, czy Twoja mama jest początkująca, czy ma już doświadczenie w grze na instrumencie. Nauka gry to doskonałe hobby dla osób w każdym wieku, które wpływa korzystnie na zdrowie i samopoczucie.

Gra na instrumencie wspiera zdrowie psychiczne i fizyczne.

Nauka gry na instrumencie ma pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne, pomaga w redukcji stresu i poprawia nastrój. Ponadto wpływa korzystnie na zdrowie fizyczne, wzmacniając mięśnie i koordynację ruchową. Dodatkowo ćwiczy pamięć i pobudza kreatywność.

Doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu z dziećmi i wnukami.

Gra na instrumencie to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Dodatkowo swoją naukę można łączyć z grą dziecka lub wnuczka co pozytywnie wpłynie na relację i dostarczy pięknych muzycznych wspomnień. Nic nie dostarczy tyle radości co wspólna, rodzinnie skomponowana piosenka!

Oto kilka instrumentów, które mogą okazać się świetnym prezentem na Dzień Mamy lub Dzień Taty.

Pianino cyfrowe to najpopularniejszy instrument klawiszowy na świecie. Pozwala wykonywać muzykę praktycznie we wszystkich stylach muzycznych. Pianino pozwala na naukę zarówno solo, jak i w duecie, co może stać się doskonałą okazją do spędzenia czasu razem z dziećmi czy wnukami.

Skrzypce to wyjątkowy instrument o bogatym ekspresyjnym brzmieniu, który pozwoli poczuć się jak prawdziwy wirtuoz. Skrzypce są instrumentem trudnym w nauce, ale dzięki lekcjom gry na skrzypcach, osoba ucząca się może szybko zauważyć pierwsze pozytywne efekty.

Gitara to instrument, który daje bardzo wiele możliwości. Dzięki różnym typom gitar możemy wykonywać na nich utwory w najróżniejszych stylach muzycznych. Niewątpliwym plusem gitary jest fakt, że możemy w łatwy sposób zabrać ją ze sobą na rodzinny wypad czy w dalszą podróż oraz umilić rodzinie wspólne, wieczorne ognisko piosenkami ze swych młodzieńczych lat.

Ukulele żartobliwie nazywane małą gitarą, to nieduży instrument strunowy, który dzięki swojemu niepowtarzalnemu brzmieniu i łatwości nauki zyskuje coraz większą popularność.
Ukulele jest bardzo dobrym wyborem dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z żadnym innym instrumentem. Ze względu na swoje gabaryty i niską wagę jest mało obciążające co może mieć znaczenie przy niektórych schorzeniach.

Sprawdź inne instrumenty na stronie ogólnopolskiej wypożyczalni instrumentów muzycznych “Słomiany Zapał”

Voucher prezentowy z okazji Dnia Mamy lub Dnia Ojca przygotujemy zgodnie z twoimi wytycznymi. Możesz zamówić voucher na daną kwotę lub wypożyczenie konkretnego instrumentu. Napisz do nas, a my przygotujemy prezent pod twoje wymagania. Instrument dostarczy i odbierze kurier, więc o nic nie będziesz musiał się martwić.

Lista oczekiwań Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój aktualny adres e-mail.