Znajdziesz tutaj odpowiedzi na pytania jakie najcześciej klienci zadają odwiedzając naszą stronę internetową. Jeżeli wpisy nie były wystarczające do uzuskania odpowiedzi. Możesz skontaktować się z działem obsługi klienta po przez zakładkę kontakt.

Najczęściej zadawane pytania

Odp: Instrument można wypożyczyć na okres jednego, trzech lub sześciu miesięcy – z możliwością dowolnego przedłużenia każdego z wariantów.
Jeśli potrzebujesz wypożyczyć sprzęt na inny okres, skontaktuj się z nami!

Odp: Oczywiście. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wyślesz wiadomość.

Odp: Tak, o ile dany sprzęt jest aktualnie dostępny. W przypadku wymiany na wyższe modele konieczne jest wyrównanie różnicy w cenie.
Koszty przesyłek ponosi klient.

Odp: Opłaty za wypożyczony sprzęt można dokonać na dwa sposoby:
– jednorazowo opłacając cały okres wypożyczenia przy składaniu zamówienia
– płatnością comiesięczną, gdzie pierwsza wpłata następuje przy złożeniu zamówienia, natomiast każda kolejna, przelewem na nasz rachunek bankowy

Odp: Minimalny okres wypożyczenia to jeden miesiąc. Instrument można zwrócić wcześniej ale nie wpływa to na wysokość opłaty.

Odp: Instrumenty staramy się wysyłać najszybciej jak to możliwe, jednak zwykle wysyłka następuje w ciągu 1-3 dni roboczych. W “awaryjnych” sytuacjach działamy ekspresowo.

Odp: Oczywiście, w razie potrzeby wystawiamy fakturę.

Odp: Wszystkie instrumenty zawarte w ofercie są własnością naszej firmy.

Wypożyczyć instrument może każda osoba, która ukończyła 18 rok życia.

Odp: Zawsze staramy się zagwarantować klientowi pełen zestaw akcesoriów potrzebnych do gry.

Odp: Napisz do nas wiadomość, zobaczymy co da się zrobić 🙂

Odp: W przypadku “standardowych” śladów użytkowania jak małe rysy czy niewielkie zabrudzenia, klient nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Natomiast, jeśli wystąpią uszkodzenia takie jak: złamanie, zalanie, zgubienie instrumentu lub inne poważne usterki, klient zobowiązany jest usunąć szkodę.

Odp: Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone, a osoby przygotowujące je dokładają wszelkich starań aby instrumenty były odpowiednio zabezpieczone.
Jeżeli paczka przy doręczeniu będzie uszkodzona, mają Państwo prawo odmówić jej przyjęcia, natomiast w przypadku gdy przesyłka zostanie odebrana, a instrument, który się w niej znajdował będzie uszkodzony, należy się z nami niezwłocznie skontaktować.