Flip book element

Harley Benton HB-15GXD JamBox (wzmacniacz gitarowy)

30,00 

Wzmacniacz gitarowy Harley Benton HB-15GXD JamBox to tani piec gitarowy niedużych rozmiarów który jest polecany osobom początkującym. Jego dużą zaletą jest dobrze brzmiący czysty kanał i nieduże rozmiary. Na tym wzmacniaczu nie zabrzmisz jak Slash czy Eric Clapton ale możesz wspólnie z nim postawić pierwsze gitarowe kroki.

Urządzenie to posiada automat perkusyjny i podstawowe efekty.
W swojej klasie cenowej jest jednym z nielicznych „znośnych” urządzeń tego typu.

Więcej w opisie poniżej

PROSZĘ WYBRAĆ OPCJĘ WYPOŻYCZENIA

Read more

Ortega D558-4 (bas elektroakustyczny, czterostrunowy)

119,00 

Bas elektroakustyczny marki Ortega to instrument, który może towarzyszyć nam na scenie czy w sali prób, ale także podczas muzykowania z przyjaciółmi przy przysłowiowym „ognisku”.
Każdy basista, który gra na tradycyjnej gitarze basowej powinien niewątpliwie wypróbować możliwości Ortegi D558-4. Może się okazać, że odkryje swój instrument na nowo.
Dzięki opcji wypożyczenia basu akustycznego mają Państwo okazje zweryfikować, czy tego typu instrument sprawdzi się w waszym sprzętowym asortymencie.

 

PROSZĘ WYBRAĆ OPCJĘ WYPOŻYCZENIA

Read more

Ibanez AAD1012E-OPN (gitara elektroakustyczna 12-strunowa)

89,00 

Gitara elektroakustyczna 12-strunowa to instrument, który oferuje niepowtarzalne odczucia dźwiękowe i brzmieniowe niespotykane w innych typach gitar.
Każdy gitarzysta, który lubi „akustyczne granie” koniecznie powinien spróbować gry na dwunastostrunowej gitarze.

Gitara dwunastostrunowa firmy Ibanez skonstruowana jest w taki sposób, aby przejście z gry na tradycyjnej gitarze było wręcz naturalne. Pomimo tego, że 12 strun może wydawać się „trudne” to już po pierwszych dźwiękach zrozumiemy, że wszystko „siedzi pod palcami”.

Więcej w opisie poniżej

PROSZĘ WYBRAĆ OPCJĘ WYPOŻYCZENIA

Read more

Sterling CT 30 HSS Cutlass (gitara elektryczna)

99,00 

Sterling by Music Man to firma która tworzy oficjalne kopie gitar Music Man czyli jednych z najbardziej pożądanych gitar elektrycznych wśród profesjonalistów.
Model Sterling Cutlass CT-30 HSS to wszechstronną gitara z trzema przetwornikami i pięciopozycyjnym przełącznikiem.
Jest to instrument dla osób średniozaawansowanych ale znakomicie sprawdzi się także jako pierwszy instrument zapewniając wygodę, komfort gry a także dobre brzmienie.

Więcej w opisie poniżej

PROSZĘ WYBRAĆ OPCJĘ WYPOŻYCZENIA

Read more

Kai KTI-30 (ukulele tenorowe)

30,00 

Kai KTI-30 to niepozorny instrument, który oferuje nam prawdziwie hawajskie brzmienie ukulele.
Ukulele Kai to świetnie wykonane instrumenty, które charakteryzują się dużą wygodą gry i wyjątkową estetyką.
Instrument ten wykończony jest w taki sposób żeby każdy egzemplarz wygląda nieco inaczej i był wyjątkowy.

Ciekawostką jest fakt, że ukulele firmy KAI posiadają dodatkowy otwór rezonansowy z boku korpusu, dzięki któremu osoba grająca może dużo lepiej słyszeć instrument.

Więcej w opisie poniżej

PROSZĘ WYBRAĆ OPCJĘ WYPOŻYCZENIA

Read more

ARIA PE-350 CST (gitara elektryczna Les Paul)

79,00 

ARIA Pro II PE-350 CST to bardzo ciekawy Les Paul stworzony z myślą o początkujących i średniozaawansowanych gitarzystach.
Jest to porządnie wykonana, dobrze brzmiąca i wygodna gitara z którą można zatracić się w muzycznych podróżach na wiele długich godzin.
Gitary z wykończeniem CST wyposażone zostały w złoty osprzęt który z każdym wariantem kolorystycznym prezentuje się wyjątkowo dobrze.
Brzmienie tej gitary można określić jako bardziej Rockowe, dlatego powinna sprawdzić się także w grze z przesterami.

Więcej w opisie poniżej

PROSZĘ WYBRAĆ OPCJĘ WYPOŻYCZENIA

Read more

Sterling AX 3 FM (gitara elektryczna Axis)

129,00 

Music Man Axis to wspaniała gitara uważana za jedną z najbardziej uniwersalnych w muzyce rozrywkowej. Niestety jej cena znacznie przekracza 10 tysięcy złotych. Na szczęście za zgodą słynnego Music Man’a firma Sterling odwzorowała słynnego Axis’a i tak powstała gitara Sterling AX3 FM która jest bardzo dobrym instrumentem i daje możliwość obcowania z niezwykle wygodną konstrukcją  Axis’a większemu gronu gitarzystów i gitarzystek.

Axis to gitara w której zdecydowanie można się zakochać. W naszej wypożyczalni mają Państwo możliwość porównania oryginalnego Music Mana Axis’a z jego świetnymi replikami firmy Sterling.

Więcej w opisie poniżej

PROSZĘ WYBRAĆ OPCJĘ WYPOŻYCZENIA

Read more

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.